Hoppa till sidans innehåll

Anmälda


Tyvärr ställs tävlingen in i enlighet med Region Skånes direktiv pga. rådande läge i Skåne

Följande spelare har anmält sig till HalloweenSpelen 2020:

Flickor 9

Inställd pga. få anmälda.

 

Pojkar 9

Inställd pga. få anmälda.

Flickor 11

 Inställd pga. få anmälda.

Pojkar 11

af Winklerfelt Axel Trelleborgs BTK
Boberg Nils IFK Klagshamn
Eriksson Maya Lyckeby BTK
Feuk Elias BTK Scania
Hallstedt Gösta IFK Lund
Liljekvist Felix BTK Scania
Persson Melker Trelleborgs BTK
Sahlin Emil Tomelilla AIS
Sandberg Algot Trelleborgs BTK
Shabani Elias  BTK Rekord
Wictor Alexander Trelleborgs BTK

 

Flickor 12

Inställd pga. få anmälda.

 

Pojkar 12

af Winklerfelt Axel Trelleborgs BTK
Boberg Nils IFK Klagshamn
Carlsson Hannes KFUM Kristianstad
Elb Viggo Klippans BTK
Eriksson Maya Lyckeby BTK
Hallstedt Gösta IFK Lund
Larsson Elsa Klippans BTK
Laursen-Jonasson Henrik Bjärreds BTK
Liljedahl Henning Bjärreds BTK
Liljekvist Felix BTK Scania
Persson Melker Trelleborgs BTK
Sandberg Algot Trelleborgs BTK
Staaf Harry Klippans BTK
Wictor Alexander Trelleborgs BTK

 

Flickor 15

 Inställd pga. få anmälda.

 

Pojkar 15

Bergquist Jonathan Trelleborgs BTK
Geijer Axel KFUM Jönköping
Grövnes Algot Kågeröds BTK
Göransson  Edward Trelleborgs BTK

 

Rankingpoäng 400

Andersson Tim BTK Scania
Gjomakaj Andi BTK Scania
Karlsson Viggo Åstorps BTK
Månsson Arvid BTK Scania
Nyborg Liam Åstorps BTK
Persson Eric BTK Scania
Ullvin Melvin BTK Scania
Ullvin Vendel BTK Scania

 

Rankingpoäng 600

Andersson Tim BTK Scania
Beijer Arvid Arlövs IK
Berggren Wilmer Winnö IF
Gjomakaj Andi BTK Scania
Gustafsson Isak Klippans BTK
Jonsson Elliot Arlövs IK
Karlsson Viggo Åstorps BTK
Månsson Arvid BTK Scania
Nyborg Liam Åstorps BTK
Pernlo Nilsson Jesper Klippans BTK
Persson Eric BTK Scania
Persson Oskar Winnö IF
Pivén Henric Winnö IF
Pivén Lucas Winnö IF
Rengbrant Lucas Trelleborgs BTK
Sjöström Jimmy BTK Scania
Ullvin Melvin BTK Scania
Ullvin Vendel BTK Scania

 

Rankingpoäng 700

Gustafsson Isak Klippans BTK
Mårtensson Andre Åstorps BTK
Nilsson Malte Kvarnby AK
Norström Elof BTK Rekord
Pernlo Nilsson Jesper Klippans BTK
Sjöström Jimmy BTK Scania
Sjöström Timmy BTK Scania
 Varga Alexander  BTK Scania

 

Rankingpoäng 800

Beijer Josef Arlövs IK
Laurell Anton Halmstad BTK
Mårtensson Andre Åstorps BTK
Nilsson Malte Kvarnby AK
Norström Elof BTK Rekord
Sjöström Timmy BTK Scania
Varga Alexander BTK Scania
Wåhlander Hannes Åstorps BTK
Åberg Rasmus  Bjärreds BTK

 

Damsingel Elit

 Inställd pga. få anmälda.

 

Herrsingel Elit

Andersson Mikael IFK Lund
Kotromanac Aleksandar Åstorps BTK
Lundstedt Magnus Kävlinge BTK
Nordin Herman Kosta SK
Persson Anders Kågeröds BTK
Rosqvist Henrik Kvarnby AK
 Zier Jonathan Klippans BTK
     

 

Damsingel 1

 Inställd pga. få anmälda.

 

Herrsingel 1

Kotromanac Aleksandar Åstorps BTK
Kvist Emanuel Kågeröds BTK
Lundstedt Magnus Kävlinge BTK
Nordin Herman Kosta SK
Persson Anders Kågeröds BTK
Rosqvist Henrik Kvarnby AK
 Zier Jonathan Klippans BTK
     

 

Damsingel 2

 Inställd pga. få anmälda.

 

Herrsingel 2

Basti Said KFUM Kristianstad
Hansson Tobias Kungsbacka BTK
Kotromanac Aleksandar Åstorps BTK
Kvist Emanuel Kågeröds BTK
Larsson Samuel Klippans BTK
Wahlgren Billy Klippans BTK

 

Damsingel 3

 Inställd pga. få anmälda.

 

Herrsingel 3

Albaek Kurt Åstorps BTK
Ariadad Sina IFK Lund
Basti Said KFUM Kristianstad
Beijer Fabian IFK Lund
Eyberger Patrik BTK Rekord
Hansson Tobias Kungsbacka BTK
Kvist Emanuel Kågeröds BTK
Nilsson Joel Arkelstorps BTK
Nilsson Lars Arkelstorps BTK

 

Damsingel 4

  Inställd pga. få anmälda.

Herrsingel 4

Albaek Kurt Åstorps BTK
Andrén Hanna Kågeröds BTK
Andrén Ida Kågeröds BTK
Ariadad Sina IFK Lund
Eyberger Patrik BTK Rekord
Nilsson Joel Arkelstorps BTK
Nilsson Lars Arkelstorps BTK
Skrijelj Dannel BTK Scania

 

Damsingel 5

 Inställd pga. få anmälda.

Herrsingel 5

Ahlesten Jakob Kågeröds BTK
Bergquist Jonathan Trelleborgs BTK
Bryland Erik IFK Lund
Geijer Axel KFUM Jönköping
Grövnes Algot Kågeröds BTK
Guldstrand Oliver BTK Rekord
Göransson Edward Trelleborgs BTK
Heidnert Mikael KFUM Kristianstad
Nilsson Py BTK Scania
Nilsson Sebastian BTK Scania
Norström Benny Kågeröds BTK
Olsson Elliot BTK Scania
Siljan Robert Halmstad BTK
Sjöström Bobby BTK Scania
Skjöld Emma Kågeröds BTK
Skrijelj Dannel BTK Scania
Spasenic Davor BTK Scania
Zier Peter KFUM Kristianstad
     

 

Herrsingel 6

Ahlesten Jakob Kågeröds BTK
Geijer Björn KFUM Jönköping
Heidnert Mikael KFUM Kristianstad
Jiewertz Timothy BTK Scania
Nilsson Py BTK Scania
Olsson Elliot BTK Scania
Persson Fredrik IFK Lund
Reutman Maximilian Halmstad BTK
Sjöström Bobby BTK Scania
Skjöld Emma Kågeröds BTK
Spasenic Davor BTK Scania
Vallier Timo IFK Lund
 Zier Peter KFUM Kristianstad

 

Damjunior 17

 Inställd pga för få anmälda.

Herrjunior 17

Inställd pga för få anmälda.

Uppdaterad: 28 OKT 2020 10:57 Skribent: Kerstin Nilsson
Epost: This is a mailto link

Registrera Ert spelkort hos

Svenska Spel så ni kan stötta

BTK Scania.

_________________________

Några av våra sponsorer:

Logo färg + sv Lahem

Se alla våra sponsorer här

______________________________

När du ändå handlar på nätet -

handla här och stöd BTK Scania!

 

        logga ponsorhuset_150x56

______________________________________

 

 

Postadress:
BTK Scania - Bordtennis
Varggatan 17
26144 Landskrona

Besöksadress:
Varggatan 17
26144 Landskrona

Kontakt:
Tel: 0761636474
E-post: This is a mailto link

Se all info